Home » Thashetheme » Me këmbët e gjata dhe format perfekte/ Rrjeti çmendet pas modeles basketbolliste

Me këmbët e gjata dhe format perfekte/ Rrjeti çmendet pas modeles basketbolliste

by Thashetheme VIP

Valentina Vignali ndoshta po e ekzagjeron pak. Modelja italiane, njëkohësisht lojtarë basketbolli profesioniste, vazhdon të tregojë në rrjetet sociale hiret e saj.

Këtë herë ka pozuar me një kostum intim me ngjyrë të gjelbër, duke ngjallur reagime të shumta nga fansat e saj.

Në fakt, format e saj të mrekullueshme kanë bërë që rrjeti të çmendet. Edhe këtë radha, Valentina ia arriti qëllimit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!