Home » Thashetheme » “Më ka blerë apartament”/ Iva Aliko vihet në siklet, moderatori i nxjerr ish të dashurin deputet (Foto)

“Më ka blerë apartament”/ Iva Aliko vihet në siklet, moderatori i nxjerr ish të dashurin deputet (Foto)

by Thashetheme VIP

Këngëtarja Iva Aliko ishte e ftuar në emisionin “n’Kosovë show”, ku për jetën private dhe lidhjen me deputetin.

Iva ka treguar më parë se ka pasur një lidhje me një deputet, i cili i kishte blerë dhe apartament. Moderatori e vuri në siklet Ivën kur për 30 minuta rresht i bëri pyetjeve vetëm për deputetin.

Madje moderatori i solli në studio Ivës një tabelë me të gjithë deputetët e PDK, meqë ajo ka deklaruar se ai është pjesë e kësaj partie. Edhe pse e vendosur në siklet, Iva nuk pranoi ta thoshte emrin e deputetit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!