Home » Sport » Më e shtrenjta në histori, ja super dhurata që e ka vetëm Ronaldo (FOTO)

Më e shtrenjta në histori, ja super dhurata që e ka vetëm Ronaldo (FOTO)

by Thashetheme VIP

Cristiano Ronaldo është një nga disa të zgjedhurit në botë që zotëron orën më të shtrenjtë të markës “Rolex” në histori.

Superylli i Juventusit u shfaq në “Dubai Globe Soccer Awards” përsëri në janar me orën Master Ice Rolex GMT në dorë.

Vlera e kësaj ore mendohet të jetë rreth 371,000 funte (afro 410 mijë euro) dhe është e ndërtuar nga ari i bardhë 18 karat.

Vetëm një numër i zgjedhur i klientëve zotëron orën, e cila përshkruhet si: “një shkrirje e përsosur e luksit ekstravagant dhe inovacionit teknologjik” nga Bob’s Watches.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!