Home » Thashetheme » Me barkun jashtë e fund super të shkurtër, vajza e ish-deputetes vjen me poza shumë “hot”

Me barkun jashtë e fund super të shkurtër, vajza e ish-deputetes vjen me poza shumë “hot”

by Thashetheme VIP

Ada Deda është vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda. Modelja e njohur njihet për pozat e saj provokuese dhe seksi.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku sa herë bën një postim merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo ka ndarë me ndjekësit disa poza ku shfaqet e veshur me një bluzë që i nxjerr barkun jashtë dhe me një fund shumë të shkurtër.

Pozat e bukuroshes seksi janë pëlqyer shumë nga fansat, të cilët nuk i kanë ngurruar që ta komplimentojnë për format e saj trupore mjaft elegante.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!