Home » Thashetheme » Mbani frymën! Politikania seksi shqiptare vë në rresht deputetët (FOTO)

Mbani frymën! Politikania seksi shqiptare vë në rresht deputetët (FOTO)

by Thashetheme VIP

Anëtarësimi i saj në PDK u shoqërua me një zhurmë të madhe mediatike. Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arta Nitaj, e cila është shndërruar së fundmi në një prej personazheve më të komentuara.

Bukuroshja shqiptare nuk ka zhgënjyer as këtë herë. Ajo ka postuar disa foto, ku shfaqet me një fustan të gjatë ngjyrë blu. Arta vuri në pah linjat e saj perfekte dhe dukej një “bombë” e vërtetë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!