Home » Thashetheme » Mbajeni zemrën fort, Oriola Marashi i vë “flakën” Jugut

Mbajeni zemrën fort, Oriola Marashi i vë “flakën” Jugut

by Thashetheme VIP

Ajo është një prej modeleve më seksi në Shqipëri, e me sfilatën e fundit ku veshi bikinit e Guess në Como të Italisë, fama preku nivelin ndërkombëtar.

Po flasim për Oriola Marashin, zeshkanen seksi që me postimet e saj nga Jugu i Shqipërisë ka “thyer” shumë zemra dhe po tërheq vëmendjen e të gjithëve.

Pas pasarelave intensive, bukuroshja shqiptare ka marrë pak kohë për të pushuar, por me fotot mjaft provokuese s’po i lë të tjerët të relaksohen pasi linjat e saj të adhurueshme të ndezin imagjinatën.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!