Home » Sport » Martohet edhe një yll i Arsenalit

Martohet edhe një yll i Arsenalit

by Thashetheme VIP

Qershori, një muaj dasmash për futbollistët e Arsenalit. Pas Mezut Ozil dhe Sead Kolasinac, edhe Henrikh Mkhitaryan vendosi të shkojë në altar, duke lidhur kurorë me bukuroshen armene, Betty Vardanyan.

Zonja Betty, 30 vjeçe, është vajza e politikanit armen, Mikael Vardanyan. Ajo shkëlqente me fustanin e saj të fildishtë, kurorën e ndezur dhe vellon të gjatë.

Ceremonia u zhvillua ne Venezia, me çiftin që ndërmori një udhëtim romantik me varkë përmes kanaleve të qytetit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!