Home » Thashetheme » Marashi “frikëson” fansat, shfaqet me thikë të madhe në dorë: Menduat se do vrisja të dashurin? (FOTO)

Marashi “frikëson” fansat, shfaqet me thikë të madhe në dorë: Menduat se do vrisja të dashurin? (FOTO)

by Thashetheme VIP

Prej disa ditësh, Eros Grezda dhe Oriola Marashi, vendosën që lidhjen e tyre ta bënin publike.

Tani që dyshja e njohur ka vendosur që të mos fshihet më nga publiku, përmes postimeve në rrjetet sociale kanë zbuluar se edhe karantinën e kanë bërë bashkë.
Modelja e njohur po qëndron në shtëpinë e futbollistit në Kroaci, nga ku nuk kanë munguar postimet në “Instagram”-in e saj.

Madje Oriola ka zbuluar shpeshherë se ajo gatuan për Erosin dhe veten. Mirëpo, videoja e fundit e modeles në “Instastory” ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve.

Në pamjet në fjalë, modelja shfaqet me një thikë të madhe në dorë, teksa ecën në oborrin e shtëpisë së Erosit.

“Menduat se do vrisja të dashurin?”- shkruan ajo krahas videos ku në fakt shkon në breshërin e mbledhur në një karrige dhe e copëton me thikë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!