Home » Thashetheme » Manjati i gjigandit botëror të modës i shkruan Rike Roçit

Manjati i gjigandit botëror të modës i shkruan Rike Roçit

by Thashetheme VIP

Ish banorja e Big Brother ka ndarë në rrjete sociale një foto që tërhoqi vëmendjen e të gjithëve. Rike Roçi pozoi krejtësisht e pagrimuar në foton e sja në Instagram.

Ajo që tërhoqi vëmendjen ishte komenti i një prej emrave më të rendësishëm të modës. Paul Marciano, drejtori ekzekutiv i njërës prej firmave më të mëdha të modës në botë “Guess” e ka cilësuar Riken si një bukuri naturale.

“Bukuri natyrale” shkruan ai shoqëruar me një trëndafil dhe zemra.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!