Home » Sport » Man Utd është gati të bëjë gjithçka për De Ligtin

Man Utd është gati të bëjë gjithçka për De Ligtin

by Thashetheme VIP

“Djajtë e Kuq” janë të gatshëm të shpenzojnë shuma të mëdha parash për mbrojtësin holandez, të cilin e kërkon edhe Barcelona

Manchester United nuk e ka ndërmend të heq dorë nga mbrojtësi i Ajaxit, Matthijs de Ligt, shkruan Gazeta Express.

Përfaqësuesi holandez është bërë objektiv i shumë klubeve të mëdha evropiane, por Barcelona konsiderohet favorite pasi 19 vjeçari mund t’i bashkohet në “Camp Nou” bashkëlojtarit të deritashëm, Frankie De Jong.

Sidoqoftë, mediat angleze mëzojnë se United është i gatshëm ta bëjë një ofertë të parezistueshme, në mënyrë që ta bindë lojtarin dhe Ajaxin që ky transferim të realizohet.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!