Home » Thashetheme » Mamaja e 3 fëmijëve mahnit në të brendshme

Mamaja e 3 fëmijëve mahnit në të brendshme

by Thashetheme VIP

Christine McGuinness, modelja e njohur britanike, po bëhet gati të zhvendoset në një shtëpi gjigante, luksoze, së bashku me bashkëshortin dhe familjen e tyre.

E në mes të rrëmujës, ajo mori pak kohë për të pozuar për një firmë të brendshmesh dhe rezultatet e punës i ndau me fansat më Instagram.

Nëna e tre fëmijëve, 32-vjeç, dukej e mahnitshme, ndërsa pozoi me të brendshme në nuancat e të kuqes dhe të zezës.

Ajo tregoi edhe rezultatet e punës së palodhur në palestër, me një trup të tonifikuar për t’u patur zili. “Lëreni imagjinatën tuaj të çmendet”, shkroi ajo krahas fotove.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!