Home » Thashetheme » Loredana fotografohet me armë ne dorë, ka një mesazh

Loredana fotografohet me armë ne dorë, ka një mesazh

by Thashetheme VIP

Loredana Zefi vazhdon të jetë ndër emrat më të përfolur së fundmiReperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi së fundmi ka qenë ndër më të komentuarat në mediat rozë dhe me të njëjtin ritëm vazhdon të përmendet emri i saj.

Pavarësisht rrethanave në të cilat ndodhej së fundmi, Loredana nuk është tërhequr nga muzika dhe kështu u ka dhuruar fansave arsye për ta dashur akoma më shumë.

Ajo madje nuk dëshiron të jetë e dyta dhe këtë e tha në një postim të fundit në Instagram ku shihet me armë në dorë.Fotografia është realizuar në poligon, aty ku Loredana e ka sfiduar veten për të gjuajtur me armë zjarri.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!