Home » Kosova » Linjat seksi të deputetes Blerta Deliu – Kodra

Linjat seksi të deputetes Blerta Deliu – Kodra

by Thashetheme VIP

Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu bashkë me kolegen e saj partiake, Justina Pula-Shiroka dhe bashkëshortët e tyre po marrin pjesë në Ballon e parë shqiptare të organizuar në Sëiss Diamond Prishtina.

Kjo Ballo është organizuar nga Diellza Kolgeci dhe Afërdita Paqarada.

Në këtë ballo, deputetja Blerta Deliu ka shkëlqyer me një fustan të kuq.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!