Home » Sport » Lëvizje befasuese e Barcelonës, transferon Darmian

Lëvizje befasuese e Barcelonës, transferon Darmian

by Thashetheme VIP

Mbrojtësi që nuk po vlerësohet shumë nga Manchester United po kërkohet nga Barcelona

Sipas ESPN, Matteo Darmian mund të transferohet pa pritur në skuadrën katalunase.

Italiani (29 vjeçar), ka luajtur vetëm shtatë herë në Premier Ligë sezonin e kaluar, por me Barcelonën që po kërkon me ngul më një zëvendësues për mbrojtës të majtë dhe po e kanë të vështirë ta gjejnë mund ta transferojnë italianin.

Ai konsiderohet një opsion shumë më i lirë për dallim nga synimet e para të skuadrës siç janë Junior Firpo dhe Philipp Max, si dhe aftësia e tij për të luajtur në dy krahët mund të bëj që ai të transferohet në Angli.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!