Home » Kuriozitete » Lëpiu tualetin e avionit, i riu rezulton i infektuar me koronavirus

Lëpiu tualetin e avionit, i riu rezulton i infektuar me koronavirus

by Thashetheme VIP

Larz e pranoi sfidën duke lëpirë tualetin e një avioni dhe pas kësaj ka rezultuar i infektuar me koronavirus.

Nëpërmjet një videoje të publikuar në rrjetet e tij sociale, ai shfaqet i shtrirë në një krevat në gjendje jo të mirë.

Në video ai thotë se simptomat e para i ka shfaqur pak ditë pasi pranoi të bëjë sfidën e rrezikshme.

Videoja e tij është komentuar gjërësisht duke u bërë virale, megjithatë të shumtë janë ata që mendojnë se ky është një dënim që e meritonte.

Më herët, i riu ka treguar se si ka provuar të lëpijë akulloret dhe i ka lënë sërish në vendin e tyre.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!