Home » Thashetheme » Leonardo DiCaprio ‘kapet’ në momente intime me të dashurën 20 vite më të re

Leonardo DiCaprio ‘kapet’ në momente intime me të dashurën 20 vite më të re

by Thashetheme VIP

Leonardo DiCaprio është përfolur se po bëhet mjaft serioze me të dashurën e tij Camila Morrone,

Dhe dyshja treguan se shkëndija është mirë dhe me të vërtetë e gjallë në marrëdhënien e tyre një vit e gjysmë të gjatë, pasi ata u ‘nxehën’ dhe kaluan momente intime në vaskë gjatë pushimeve, shkruan Indeksonline.

Leo, 44 ​​vjeçar, dhe Camila, 22 vjeçare, nuk mund të mbanin duart larg njëri-tjetrit në pushimet e tyre në Positano në Itali.

Duke bërë një pushim shumë të nevojshëm pas turneut për ‘Once Upon A Time in Hollivud’ në të cilën ai luan rolin kryesor, Leonardo dukej se po kalonte kohë të mirë dhe po shijonte kohën me partneren e tij.

Leo dhe Camila filluan lidhjen në dhjetor të vitit 2017.

Një burim i afërt me çiftin tha se dyshja kohëve të fundit po kalojnë shumë kohë me njëri-tjetrin, me çka edhe po ngjallin aludime për një fejesë të mundshme së shpejti.

“Të gjithë thonë se martesa mund të jetë së shpejti për ta. Ata kanë folur për fejesë”.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!