Home » Politike » Lefter Maliqi betohet me dy gishtat lart: Mandatin ma kishte borxh PD-ja, ata që janë jashtë…

Lefter Maliqi betohet me dy gishtat lart: Mandatin ma kishte borxh PD-ja, ata që janë jashtë…

by Thashetheme VIP

Pas betimit në Kuvend, së bashku me 6 kolegë të tij, deputeti Lefter Maliqi ka mbajtur një fjalim përpara kolegëve. Maliqi u shpreh se mandati i tij iu dhurua nga ana e qytetarëve, të cilët i falenderon.

“Mos të kujtojnë ato që janë jashtë se janë më të mirë se ne. Kam sakrifikuar në protesta me demokratët. Falenderoj banorët e djathtë dhe te majtë. Basha një kryetar me mandat të dhuruar.

Mandati im  ka te bëjë me kthimin e dinjitetit të asaj që më kishte borxh partia demokratike.

Ne do përfaqesojmë denjësisht demokratët, do jemi më te ndershëm dhe zë më i fortë”, u shpreh Maliqi në Kuvend.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!