Home » Shqiperia » Ledri nuk është aq i mirë në ‘basketboll’ sa mendonim, shikoni se çfarë nuk shënoi

Ledri nuk është aq i mirë në ‘basketboll’ sa mendonim, shikoni se çfarë nuk shënoi

by Thashetheme VIP

ledriReperi i njohur Ledri Vula ka potencuar gjithmonë nëpër intervista të ndryshme se dashuritë e tij të mëdha janë dy, Rap-i dhe Basketbolli.

Ai gjithashtu ushtron vazhdimisht basketboll, teksa nuk i humbet asnjë lojë e këtij sporti pa e ndjekur me vëmendje.

Reperi preferon të luajë shumë shpesh basketboll, gjersa di ta ushtrojë këtë sport si një basketbollist i shkëlqyer. Por si çdo lojtar, edhe Ledri nganjëherë mund të mos qëllojë në shenjë.

Së fundmi, ai ka publikuar një video në Instagram Story ku shfaqet bashkë me miqtë e tij në aeroport, teksa mundohet të hudh një shihe të vogël nga largësia, në koshin e plehrave.

Duke pyetur kolegun e tij 2 Ton nëse ai do mund t’ja qëllojë, reperi u përgjigj me “Po”, por që në fakt ndodhi komplet e kundërta. Ai nuk ia arriti që të ‘shënojë’

Burimi:  Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!