Home » Shqiperia » Ledri, një zotëri i vërtetë

Ledri, një zotëri i vërtetë

by Thashetheme VIP

ledri

Reperi i njohur për skenën muzikore shqiptare, Ledri Vula, e ka treguar vetën se di të jetë taman një zotëri, shkruan Indeksonline.

Ai së fundi ka pozuar për koleksionin e ri të meshkujve të dizajneres, Yllka Brada.

Ledri ka vërshuar mediat posa ka publikuar disa nga fotot që ka pak ditë që i ka realizuar, shkruan Indeksonline.
Ndërsa, mëngjesin e sotëm, ai ka “goditur” me një foto tjëtër në Instagram, ku shihet duke lexuar gazetën dhe duke pirë duhan.

Ai në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “Mirëmëngjesi”.

ledri 1

Burimi: indeksi online


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!