Home » Shqiperia » Ledion Liço del publikisht me Sara Hoxhën

Ledion Liço del publikisht me Sara Hoxhën

by Thashetheme VIP

sara dhe ledioni

Prej kohësh ata janë përfshirë në një lidhje dashurie dhe kjo gjë është bërë publike.

Prezantuesi Ledion Liço dhe Sara Hoxha, vajza e themeluesit të Top Channel, Dritan Hoxha, kanë dalë publikisht si çift. Në ndeshjen e djeshme të kombëtares shqiptare me Armeninë, Ledio dhe Sara janë shfaqur kuq e zi në stadiumin “Elbasan Arena” për të bërë tifo. Ka qenë Ledioni ai që ka publikuar një fotografi të tyre gjatë ndeshjes ku shkruante, “Paçim këmbën e mbarë”.

Bashkë me ta ka qenë edhe motra e Sarës, Lori Hoxha e cila ka publikuar një foto teksa shihet me të motrën, që të dyja të veshura kuq e zi.

Burimi: indeksi online


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!