Home » Bota » Leah, bukuria angleze

Leah, bukuria angleze

by Thashetheme VIP

Leah Francis është një angleze e bukur e lindur në vitin 1987, ndërsa fotografitë e saja qe disa vite publikohen nga revistat Zoo dhe Nuts.

Krahas afinitetit për të pozuar, ajo ka shijuar edhe aktrimin në filmat “Freight” (2010) dhe “A Light in the Dark” (2012).

Për popullaritetin e saj, bukuroshja nga Southamptoni duhet t’i falënderohet gjoksit të bujshëm, buzëqeshjes sharmante dhe vetëbesimit të madh.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!