Home » Shqiperia » Lakuriq në mes të ishullit luksoz, “çmenden” Bleona Qerreti dhe këngëtari i njohur

Lakuriq në mes të ishullit luksoz, “çmenden” Bleona Qerreti dhe këngëtari i njohur

by Thashetheme VIP

Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti po i kalon pushimet në Ibiza, së bashku me Alban Ramosajn dhe disa modele shqiptare.

Bleona dhe Albani duket se janë më të çmendurit e grupit pasi në postimet e fundit janë shfaqur lakuriq. Ka qenë Bleona ajo që ka postuar një video duke filmuar Albanin në det teksa valëvit mbathjet. Më pas këngëtarja ka postuar edhe një video ku shfaqet vetë topless me trupin në super formë teksa hidhet në det.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!