Home » Thashetheme » Ky ishte i dashuri i parë i Çiljetës

Ky ishte i dashuri i parë i Çiljetës

by Thashetheme VIP

Çiljeta Xhilaga që në paraqitjet e para publike u bë e njohur, duke lënë përshtypjen e femrës joshëse e seksi.

Çili i ka ekspozuar mjaftueshëm asetet e saj fizike dhe këtë e bënë edhe tani, shkruan “Kosovarja”.

“Kosovarja” ju njeh me të dashurin e parë publik të ish missit. Ai quhej Romeo dhe është nga Tirana.

Çiljeta ishte tejet e dashuruar në të, aq sa e kishte bërë mjaftë publike lidhjen, por edhe ndjenjat, shkruan “Kosovarja”.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!