Home » Thashetheme » Kush është mashkulli që i kap belin Kejvina Kthellës (FOTO)

Kush është mashkulli që i kap belin Kejvina Kthellës (FOTO)

by Thashetheme VIP

Pas shkëputjes nga ekrani, bukuroshja Kejvina Kthella duket se i është kthyer modelingut.

Tashmë ajo ndodhet në Amerikë, ku edhe ka pozuar para fotografit të njohur Fadil Berisha, krah një tjetër modeli.

Bëhet fjalë për Adnan Djinoviç, i cili ka lindur në Francë por është me origjinë shqiptare.

Në pozat e shkrepura nga Berisha, Kejvina dhe Adnani shfaqen pranë njëri-tjetrit, ndërsa modeli i ka kapur belin teksa të dy shohin kamerën.

Mesa duket Kejvina ka vendosur që të largohet nga Shqipëria pas bujës që bëri në media lidhja e saj me Redjan Rrajën.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!