Home » Shqiperia » Kur Zajmina tregon gati gjithçka

Kur Zajmina tregon gati gjithçka

by Thashetheme VIP

zajmina vasjari

Këngëtarja Zajmina Vasjari spikat për linjat e trupit të saj. Ajo është ndalur me mikeshat e saj në një pishinë, për të shijuar rrezet e diellit dhe ujin e pastër.

Fotografitë e Zajminës tregojnë se ajo është në super formë, gjë që është pohuar edhe nga komentet e miqve dhe fansave në Instagram. Ende nuk dimë për ndonjë projekt të sajin, ndërsa është treguar e heshtur në këtë drejtim.

Burimi: Gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!