Home » Shqiperia » Kur do ta kurorëzojnë dashurinë Besarti dhe Xhensila?

Kur do ta kurorëzojnë dashurinë Besarti dhe Xhensila?

by Thashetheme VIP

bes dhe xhensilaU bënë vite që aktori Besart Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj po shijojnë historinë e tyre të dashurisë.

E ndërsa shumë do ta përshkruanin si një marrëdhënie romanesh, në fakt, dy artistët e përshkruajnë si një raport të mbushur me aventurë, batuta dhe humor, që nuk përfshihet kurrë nga rutina.

Kështu konfirmon edhe vetë Besi, i cili shprehet se pavarësisht kohës së gjatë që janë bashkë me Xhensilën, ende nuk planifikojnë një martesë në të ardhmen, ndërsa shprehet me siguri se betimin e madh “derisa vdekja të na ndajë” nuk do ta bëjnë në dy vitet që vijnë.

Ndonëse në një sezon të mbushur me impenjime, Besi dhe Xhensila kanë gjetur kohë edhe për të pushuar. Aktori rrëfen se kanë zgjedhur Sarandën dhe se Xhensila më në fund ka mësuar notin…

Burimi; telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!