Home » Politike » Komentuesi ofendon kryeministrin Haradinaj, kështu i përgjigjet Anita

Komentuesi ofendon kryeministrin Haradinaj, kështu i përgjigjet Anita

by Thashetheme VIP

Gruaja e kryeministrit të Republikës së Kosovës, Anita Muçaj-Haradinaj është një person shumë aktiv në rrjetet sociale, madje jo rrallëherë ajo ‘kapet’ me komentuesit.

Ajo së fundmi në Instagram ka publikuar një fotografi së bashku me djalin e saj, teksa para tyre është i vendosur një mbishkrim identifikimi për presidenten e Gjermanisë.

“Ku të çon e ardhmja”, është mbishkrimi që Anita e ka lënë poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Për këtë foto ajo mori pëlqime dhe komente të shumta.

“Kosoven e knaqi ai belbani veq edhe ty tka met mu ba presidente e gjermanis”, është komenti i njërit prej ndjekësve të saj. Pas këtij komenti nuk mungoi një reagim edhe nga Anita.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!