Home » Thashetheme » Klipi seksi i serbes Stanija, që po dridh Ballkanin

Klipi seksi i serbes Stanija, që po dridh Ballkanin

by Thashetheme VIP

Starleta serbe, Stanija Dobrijevic, ndryshe e lindur në Kroaci, ka xhiruar spotin e këngës së saj, i cili dominohet nga skena të papara seksuale.

Kjo duket të jetë edhe arsyeja se përse spoti i serbes së njohur për përmasat e mëdha të gjoksit dhe vitheve, u bë hit në hapësirat ballkanike dhe shtetet që dalin nga ish-Jugosllavia, transmeton “Gazetablic.com”.

Vetëm brenda 24 orëve spoti i saj mori mbi gjysmë milioni klikime, si dhe hyri në top 5 të shikimeve në “You Tube” në Kroaci, Serbi, Bosnje dhe Hercegovinë.

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!