Home » Thashetheme » Kjo këngëtare ka vath në gjoks

Kjo këngëtare ka vath në gjoks

by Thashetheme VIP

Eva Ndoja është nga ato këngëtare që bënë shumë përshtypje me pamjen e saj prej seks simboli.

Por, Eva nuk është thjesht bukuroshe e skenës, por shumë më shumë se kaq, shkruan “Kosovarja”.

Eva këndon gjithashtu shumë bukur dhe ka një mori vdeklipesh kualitative që qarkullojnë gjithandej.

Eva njihet edhe për stil. Këngëtarja shqiptare e ka një piercing – vath në gjoks

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!