Home » Thashetheme » Kjo është pika e dobët e Sali Berishës, ja sa ka ndryshuar ‘supermbesa’ (FOTO)

Kjo është pika e dobët e Sali Berishës, ja sa ka ndryshuar ‘supermbesa’ (FOTO)

by Thashetheme VIP

Zëdhënësja e ish-kryeministrit Sali Berisha, Erla Mëhilli ishte e ftuar dje në emisionin e “E diell” në Top Channel, ku ka folur për jetën e saj si nënë dhe si një grua në karrierë.

Si njeri i afërt pranë familjes Berisha, ajo u pyet edhe për pikën e dobët të liderit historik demokrat. Mëhilli tha se pika e dobët e Berishës është Dasara Malltezi, mbesa e tij.

Ervin Kurti: Doktori ka dy fëmijë, një djalë dhe një vajzë. Kë ka pikë të dobët ai, Argitën apo Shkëlzenin?

Erla Mëhilli: Unë e di që ka Sarën, supermbesën.

Ervin Kurti: Po ndikim në politikën e tij ka Argita apo Shkëlzeni?

Erla Mëhilli: Berisha nuk është nga ato politikanë ku familja apo familjarët kanë pasur ndonjë rol vendimtar në vendimet e tij politike.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!