Home » Thashetheme » Kim Kardashian publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze e dekoruar për festat e fundvitit

Kim Kardashian publikon pamje nga shtëpia e saj luksoze e dekoruar për festat e fundvitit

by Thashetheme VIP

Kim Kardashian është në frymën e Krishtlindjes.

39-vjeçarja ka publikuar pamje të rezidencës së saj të dekoruar për Krishtlindje.

Qasja e minimalizmit të saj dhe Kanye Westit përmban korridorin e tyre gjigant të veshur me pemë me gëzof të bardhë që janë detaji zbukurues i shtëpisë së tyre këtë vit.

Ylli i realitetit tha se dekorimet që tani janë në shtëpinë e saj u përdorën në të vërtetë si dekorime për festën e përvitshme të familjes në prag të Krishtlindjeve vitin e kaluar.

Ajo më vonë tregoi pemën e saj spektakolare që shfaqte vetëm drita të bardha dhe asnjë zbukurim në të.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!