Home » Thashetheme » Kim arrin në Armeni, do t’i pagëzojë fëmijët

Kim arrin në Armeni, do t’i pagëzojë fëmijët

by Thashetheme VIP

Kim Kardashian është dukur e bukur dhe e qeshur kur ka arritur në Armeni me North (6), Saint (3), Chicago (20 muaj) dhe Psalm (4 muaj), ku pritet ta bëj pagëzimin e tyre

Kim Kardashian është dukur shumë e motivuar derisa ka zbritur në tokën e Yerevan në Armeni me fëmijët e saj North (6), Saint (3), Chicago (20 muaj) dhe Psalm (4 muaj), ndërkaq sonte (e hënë) në mbrëmje ajo pritet që ti pagëzoi ata.

Ylli i TV (38) – e cila i është bashkuar motrës së madhe (41) dhe familjes së saj, Mason (9), Penelope (7) dhe Reign (4) – kanë dalë në qytet fillimisht para se të fillojnë ceremoninë e tyre fetare.

Në prill, krijuesja e një linje makijazhi Kim bashkë me burrin e saj Kanye Ëest (42) kishin pagëzuar vajzën e tyre North në një Kishën apostolike armeniane në Jerusalem, e cila është një kishë e shekullit 12-të brenda mureve të qytetit të vjetër.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!