Home » Bota » Khloe del pothuajse nudo në klub

Khloe del pothuajse nudo në klub

by Thashetheme VIP

Khloe Kardashian ka treguar trupin e saj seksi derisa ka pasur të veshur një kostum ku ka treguar format e saj seksi. Ajo ka festuar ditëlindjen në Las Vegas me shokët e saj më të ngushtë

Ajo ka marrë avionin privat për të filluar festën për ditëlindje bashkë me shokët dhe shoqet e saj Malika Hagg dhe dy motrat binjake Khadijah Haqq McCray të dielën.

Khloe kardashian ka vazhduar të festojë bashkë me shoqet e saj përderisa ajo ishte kryesorja gjatë një dalje në las Vegas, e veshur sigurisht shumë seksi.

Pasanikja 34 vjeçare, ka siguruar që tërë sytë të jenë në drejtim të saj gjatë paraqitjes në MGM Grand Hotel dhe në restorant Hakkasan.

Veshja e Khloe sigurisht ka bërë që sytë të drejtohen tek ajo, me binden seksi e cila kishte veshur një veshje të tejdukshme ku dukeshin vijat e saj seksi.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!