Home » Thashetheme » Këngëtarja shqiptare lë nam, poston foto nga banjo duke bërë…

Këngëtarja shqiptare lë nam, poston foto nga banjo duke bërë…

by Thashetheme VIP

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka treguar gjithnjë se nuk ka komplekse në postimin e fotove dhe shpeshherë shfaqet në to e pa rregulluar, pa make up apo në gjendje shumë të lodhur pas koncerteve.

Mirëpo ditën e sotme, Bebe ka bërë atë që se prisnim duke postuar një foto nga tualeti, e veshur gati për skenë, por me dy asistentet e saj që po e rregullojnë.

“Super magjepsëse. Duke bërë çiçin teksa po laj dhëmbët dhe po rregullohem para se të dal në skenë. Kështu duket vërtet prapaskena”, shkruan Bebe.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!