Home » Bota » Këngëtarja flet hapur: Kam pasur vetëm 5 meshkuj në jetën time

Këngëtarja flet hapur: Kam pasur vetëm 5 meshkuj në jetën time

by Thashetheme VIP

Edhe pse lidhjet e dashurisë së Mariah Carey kanë pasur një publicitet të madh përgjatë viteve, këngëtarja në një intervistë të dhënë së fundi tregoi se jeta e saj personale nuk ka qenë edhe aq interesante

49-vjeçarja Mariah Carey, shquhet edhe për lidhjet e saj me burra më të rinj në moshë, por ajo tha se ka më shumë për të rrëfyer për historitë e lidhjeve. “Nuk kam pasur shumë, por kanë qenë në periudha të ndryshme”,- tha Mariah për Cosmopolitan. “Unë kam fjetur vetëm me pesë burra në jetën time, kështu që jam paksa “e matur” krahasuar me shumë të tjerë rreth meje”- ka thënë këngëtarja.

Këngëtarja nuk ua tha emrat e 5 partnerëve të saj, por është shumë e lehtë të dallosh cilët janë katër prej tyre. Natyrisht, janë dy ish-burrat e saj, Tommy Mottola, 69 vjeç dhe Nick Cannon, 38 vjeç.

Pastaj është edhe James Packer, 51 vjeç, i cili u fejua me Mariah në janar 2016, por i dhanë fund marrëdhënies së tyre para se viti të mbyllej. Këngëtarja nisi të frekuentohej edhe me Bryan Tanaka, 36, të cilin e njihte që në vitin 2006, vetëm pak javë pasi i dha fund marrëdhënies me James. Por ata i dhanë fund në prill të vitit 2017, por u rikthyen bashkë dhe vazhdojnë të jenë bashkë edhe sot.

Identiteti i të pestit është i paqartë. Gjatë intervistës, ajo u ndal edhe në raportin që ka pasur me Tommy, i cili ishte 20 vjet më i ri në moshë. “Ishte lidhje shumë e kontrolluar. Nuk kishte liri për mua si qenie njerëzore. Isha një e burgosur”, – tha Mariah.

Më vonë, këngëtarja ruajti raporte miqësore me Nick, me të cilin ajo ka dy binjakë, Monroe dhe Marokkin.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!