Home » Thashetheme » Kejvina vazhdon ta shijon diellin e Los Angelesit

Kejvina vazhdon ta shijon diellin e Los Angelesit

by Thashetheme VIP

Modelja shqiptare Kejvina Kthella ka vazhduar që të shijojë diellin e Los Angeles

Kejvina kishte udhëtuar për në SHBA pak ditë para se të ndaloheshin fluturimet nga Europa për në SHBA dhe duket se e tërë kjo ishte e planifikuar.

Modelja shqiptare është stacionuar në Los Angeles të Kalifornisë derisa është parë në vetizolim në një vilë.

E sot ajo është parë në bikine në pishinën e kësaj vile derisa ka shkruar edhe një frazë interesant.

“Une kur me thon esht gati grosha 😋🍽”, ka shkruar ajo.

View this post on Instagram

Une kur me thon esht gati grosha 😋🍽

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!