Home » Thashetheme » Kate Middleton dhe kryeministri kanadez fotografohen shumë pranë njëri-tjetrit, zbulojnë se…

Kate Middleton dhe kryeministri kanadez fotografohen shumë pranë njëri-tjetrit, zbulojnë se…

by Thashetheme VIP

Kate Middleton dhe Justin Trudeau treguan se marrëdhëniet ndërkombëtare midis Mbretërisë së Bashkuar dhe Kanadasë janë ende në kushte shumë të përzemërta. Dyshja u duk se po shijonte një bisedë gjatë pritjes së mbrëmshme të NATO-s në Pallatin Buckingham.

Në një seri fotografish të publikuara në llogrinë e “Instagram”-it të Kensington Royal, Dukesha 37-vjeçare dhe kryeministri kanadez, shfaqen shumë pranë njëri-tjetrit në këtë event, ku ishin të pranishëm mbretër dhe udhëheqës botërorë.

Middleton dhe 37-vjeçari zbuluan se miqësia e tyre e nisur që në vitin 2016 ka vazhduar. Në atë kohë ata ishin në një turne mbretëror kanadez, kur Kate udhëtoi së bashku me Princin William në Vancouver, duke kaluar kohë me Trudeau dhe gruan e tij Sophie.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!