Home » Thashetheme » Karantina “hot” e 25-vjeçares/ Pa asnjë rrobë veshur, modelja bombastike i vë “flakën” rrjetit (FOTO)

Karantina “hot” e 25-vjeçares/ Pa asnjë rrobë veshur, modelja bombastike i vë “flakën” rrjetit (FOTO)

by Thashetheme VIP

Nëse shkoni në profilin e saj në “Instagram”, do të kuptoni se ajo po i kalon ditët në karantinë në mënyrën më “hot” të mundshme.

E sigurisht që Demi Rose kujdeset që të rrisë edhe “temperaturat” në rrjetet sociale, përmes fotografive shumë të “nxehta”.

Së fundmi, modelja britanike ka ndarë me ndjekësit një pozë ku shfaqet pa asnjë rrobë veshur, duke ekspozuar kështu format e saj bombastike.

25-vjeçarja nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës dhe fansat i kanë kërkuar nëse mund ta kalojnë karantinën bashkë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!