Home » Thashetheme » Karantina e ëmbël e Miriam Canit, ndan me fansat videon e bukur të Amelisë (FOTO)

Karantina e ëmbël e Miriam Canit, ndan me fansat videon e bukur të Amelisë (FOTO)

by Thashetheme VIP

Karantina e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt duket se është më e ëmbla që kemi parë deri tani.

Gjatë këtyre ditëve e mbyllur në shtëpi si pasojë e Covid-19, këngëtarja e dashur për publikun ndan here pas here momente të bukura që po kalon më dy fëmijët e saj.

Por duket se Ameli është paksa më shumë në qendër të vëmendjes, për shkak të veprimeve që bën.

Ditën e sotme Miriam ka ndarë në “Instastory” një video ku tregon se Ameli është duke e ndihmuar për punët e shtëpisë, teksa këngëtarja ushqen Duamin.

“I kemi ndarë rolet tashmë, mami i jep gji Duamit, ndërsa Ameli e mban shtëpinë xixë”, shkruan këngëtarja krahas videos.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!