Home » Thashetheme » Kaq shumë ka ndryshuar Blerona Zeqiri me rënien në peshë

Kaq shumë ka ndryshuar Blerona Zeqiri me rënien në peshë

by Thashetheme VIP

Është pjesë e ekranit që nga adoleshenca, pasi që nga atëherë ka parë veten në profesionin e gazetares.

Është fjala për modetaroren më të njohur Blerona Zeqiri, e cila edhe sot vazhdon të jetë pjesë e televizionit dhe kamerës, shkruan Kosovarja.

Ndonëse ishte e re në moshë asgjë nuk e pengoi të jetë afër publikut dhe të dëshmojë shkathtësitë e saj në moderim.

Kjo është edhe ajo për çfarë është komentuar gjatë gjithë kohës, sepse nga një vajzë e re ka rezultuar të shndërrohet në një femër shumë të rritur dhe të pjekur

Por, më në fund moderatorja më e përfolur ka mbyllur gojët e secilit, duke u rikthyer në një modele dhe duke bërë linjat më perfekte. Se sa po duket ende më mirë dhe më e veçantë po tregojnë fotogratë e njëpasnjëshme të cilat tani me shumë ëndje dhe dëshirë i sjell.

Si çdo herë edhe sot arriti të duket perfekte në veshjen që kishte veshur, kështu edhe duke i theksuar më shumë format që ka arritur ti bëjë.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!