Home » Thashetheme » “Kam parë burra të masturbohen me VIP-at që sjell Vera”/ Trashet debati për festivalin

“Kam parë burra të masturbohen me VIP-at që sjell Vera”/ Trashet debati për festivalin

by Thashetheme VIP

Kompozitorja e njohur Diana Ziu ishte e ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV  ku shprehu indinjatën dhe shqetësimin për atë që po ndodh me muzikën shqiptare me promovimin e muzikës tallave.

“Është turp këngët që po promovohen në shumë televizione duke dhënë video klipe me këngëtarët e tallavasë dhe mënyrën që nxjerrin hiret. Unë kam qëndruar në shumë ambiente ku kemi shitur piktura kemi parë burra që masturbohen duke parë videoklipe të grave e burra të zhveshur që harxhojnë mbi 25 mijë euro për të bërë videoklip. Kjo është muzika shqiptare?! Këto këngëtarë të vipave që bëjnë show Vera m’i sjell atje”, tha Diana Ziu.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!