Home » Shqiperia » Kallashi del pa brekë, tregon gjithçka

Kallashi del pa brekë, tregon gjithçka

by Thashetheme VIP

kallashiValltarja seksi, Donjeta Kosumi- Kallashi ka vazhduar që të provokoj. Ajo së fundi ka publikuar një fotografi, ku është tërësisht nudo dhe pa brekë. Edhe në këtë fotografi ajo ka prezantuar linjat seksi që ka, sidomos gjinjtë shpërthyes që ka.

Kallashi përgjatë këtij viti ka qenë top lajm në medie për fotografitë dhe videot shumë provokative që i ka publikuar nëpër rrjetet sociale.

Burimi: Gazeta Express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!