Home » Thashetheme » Ju si mendoni? Elvana Gjata dhe këngëtarja shqiptare ngjajnë shumë me njëra-tjetrën

Ju si mendoni? Elvana Gjata dhe këngëtarja shqiptare ngjajnë shumë me njëra-tjetrën

by Thashetheme VIP

Mendoni edhe ju se dy këngëtaret e dashura për publikun, Elvana Gjata dhe Besa Kokëdhima, ngjajnë me njëra-tjetrën në profil

Pasi nga disa fotografi të publikuara së fundmi nga Besa në profin e saj në “Instagram” rezulton se kanë ngjashmëri.

Në foton në fjalë, Besa shihet e sapo zgjuar në mëngjes dhe në krevat pranë saj ndodhet një mace. “Kafshët janë engjëj me pelush”, shkruan ajo.

Ndjekësit e këngëtares kanë vënë në dukje ngjashmërinë e madhe që Besa ka me Elvanën dhe në të vërtetë dy vajzat duken identike. Këtë mund ta shihni me sytë tuaj në foton e mëposhtme dhe mos harroni: Është Besa, jo Elvana!


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!