Home » Thashetheme » Ju kujtohet Noizy i vitit 2003? Do befasoheni nga pamja e tij

Ju kujtohet Noizy i vitit 2003? Do befasoheni nga pamja e tij

by Thashetheme VIP

Ai është një nga reperët më të ndjekur shqiptarë.

Por a ju kujtohet se si dukej Noizy në fillimet e karrierës së tij artistike? Me anë të një fotoje të realizuar në vitin 2003, Noizy do ju bëjë të qeshni.

Madje as ai vetë nuk përmbahet dot kur shikon veten para kaq shumë vitesh dhe me një model flokësh të çuditshëm për këtë kohë.

‘A jeni gati për balluket’ shkruan Noizy krah fotos së publikuar.

 


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!