Home » Thashetheme » Jozefina Topalli do të bëhet gjyshe, vajza e saj në muajt e fundit të shtatzënisë

Jozefina Topalli do të bëhet gjyshe, vajza e saj në muajt e fundit të shtatzënisë

by Thashetheme VIP

Pak ditë më parë në media u shkruajt lidhjen e re të vajzës së Jozefina Topallit, Megi dhe bashkëjetesën e saj me një person të panjohur për opinionin publik.

Pas ndarjes nga Luiz Ejlli, Megi ka nisur një marrëdhënie të re, të cilën duket se e ka bërë serioze dhe partnerin e saj e ka prezantuar në familje.

Ndërkohë një tjetër lajmi bukur na vjen prej Megit e cila mesa duket është në pritje të ëmbël. Sipas “Iconstyle” Megi do të bëhet nënë për herë të parë.

Megi është në muajit e fundit të shtatzënisë dhe madje ka mbaruar dhe blerjet për bebushin që pritet të vijë në jetë. Ndërkohë në rrjetet sociale ajo prej kohësh nuk ka hedhur një foto ku të shfaqet i gjithë trupi.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!