Home » Thashetheme » Jetë si në përralla – dalin pamjet nga “kështjella” luksoze e Ledri Vulës (Foto)

Jetë si në përralla – dalin pamjet nga “kështjella” luksoze e Ledri Vulës (Foto)

by Thashetheme VIP

Të shtunën e kaluar në ora 19:30, “My Living”, hyri në shtëpinë e reperit të njohur Ledri Vula.

E ëma Xheraldina tregoi për kamerat ambientin ku Ledri banon.

Reperi duket se ka të vetën një “kështjellë”, pasi ambienti luksoz i dekoruar me mobilje shumëngjyrëshe, piktura dhe mozaikë nuk është një vilë e zakonshme me dy kate.

Ndërkohë, përveç banesës që është e dekoruar me shumë kujdes dhe stil, Xheraldina foli edhe për jetën e Ledrit, duke zbuluar se gruaja që ndikon më shumë në zgjedhjet e këngëtarit është gjyshja.

“Ledri për momentin refuzon të martohet. Ledri është një djalë sensibël dhe i ndjeshëm dhe për këtë arsye është aq I lidhur më familjen e tij; njerëzit e ndjeshëm e kanë të nevojshme të ndihen të sigurtë dhe për këtë arsye ai qëndron shumë në shtëpi”, zbuloi nëna e reperit.

Xheraldina flet gjithashtu për jetën e saj si gazetare, krijimin e TV 21 dhe familjen.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!