Home » Bota » Jelena Jensen, një pornostare qe ngushellon Lakers

Jelena Jensen, një pornostare qe ngushellon Lakers

by Thashetheme VIP

jelena jensen

Kobi Brajant demtohet dhe Lakers vazhdojne serine e humbjeve. Por tifozet e Los Angeles Lakers mund te ngushellohen me bukuroshen Jelena Jansen. Pornostarja eshte nje tifoze e zjarrte verdheblu dhe nuk humbet asnje ndeshje ne Staples Center.

jelena jense

 

jelena jensen

jelena

thashetheme.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!