Home » Shqiperia » Ja si dukej Xhensila Myrtezaj kur ishte fëmijë

Ja si dukej Xhensila Myrtezaj kur ishte fëmijë

by Thashetheme VIP

Këngëtarja simpatike Xhensila Myrtezaj është një ndër më të pëlqyerat e publikut shqiptarë. Xhensila ishte pjesë e edicionit të fundit të talent show ‘Ethet e së premtës mbrëma’.

Pasi arriti të futej në top 10, rrugët e suksesit ishin të hapura për të. Sot ajo ka arritur shumë suksese falë punës dhe përkushtimit. Të gjithë e njohin si ‘hirushja moderne’ dhe një ndër artistet më të bukura pa asnjë ndërhyrje në fytyrë dhe trupin e saj.
Më poshtë mund të shihni dy fotografi kur Xhensila ishte gjashtë muajshe (në foton e parë) dhe 3 vjeç (në foton e dytë).

Burimi: gazeta express


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!