Home » Big Brother Albania 8 » Ja plani i Kikës për pornostarët

Ja plani i Kikës për pornostarët

by Thashetheme VIP

kika

Ish-banori kontravers i Big Brother, Kika, ka zbuluar planin e tij të “madh” për të ardhmen.

Në emisionin Zone e Lirë, ai i pranoi Arian Çanit planet për të ardhmen.

Sipas njeriut që po konsiderohet homoseksual, por që e mohoi këtë fakt, pranoi se po mendon për një organizim pornostarësh.

“Mendoj të bëj Miss dhe Mister Pornostar Albania”, theksoi ai.

Ky organizim sipas Kikës do të mbahet në Vlorë.

Burimi: telegrafi.com


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!