Home » Thashetheme » Ja me kë po i kalon pushimet Stresi pas ndarjes nga Keisi

Ja me kë po i kalon pushimet Stresi pas ndarjes nga Keisi

by Thashetheme VIP

Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi pas ndarjes nga bashkëshortja Keisi e cila pak ditë më parë u largua nga Shqipëria dhe u kthye në Kanada. Ndërsa Stresi ka nisur pushimet dhe ndodhet në Vlorë.

Ai ka postuar foto nga hoteli teksa relaksohet në shtrat duke dëgjuar këngën e tij të re.

Reperi ka postuar edhe foto nga pushina duke zbuluar se pushimet po i kalon me miqtë e tij më të mirë.

Në një tjetër postim, Stresi ka zbuluar se në Vlorë do realizojë edhe videoklipin e ri. Reperi filmon makinat luksoze e fton fansat t’i bashkohen për xhirimet e videoklipit.


Ju luten na ndiqni ne rrjetin tone ne facebook.
Klikoni me poshte per te na ndjekur : https://www.facebook.com/thashethemevip/

Artikuj të ngjashëm:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!